Share Next Entry
Ходив на Flugtag
olexiybogolubov

Сьогодні, проїжджаючи через Русанівку, побачив над протокою сцену у вигляді злітної смуги з червоними биками. Зразу згадав рекламу конкурсу Хто тупіше впаде в воду. Або Red Bull Flugtag. Вирішив заїхати, подивитись.

На щастя припаркуватись було де. Я прийшов майже перед самим початком дійства. Тобто я так думав що майже перед початком. Людей було ще не дуже багато. Я спокійно знайшов місце, звідки було найкраще видно злітну смугу. Прямо навпроти неї, на протилежному березі Русанівської протоки.

На перший погляд, все було чудово організовано. За смугою, на воді була доріжка з надувних буйків. По боках від смуги стояли два великих екрана. Була навіть віп зона на плавучій конструкції. На всьому зображення биків і напис Red Bull. Він, до речі, продавався на кожному кроці. Ще було телебачення, швидка допомога, рятувальники. Підготувались серйозно.

Але це було на перший погляд. За перші 10 хвилин очікування на сцені ніхто не з'явився. На екранах висіла статична заставка Red Bull Flugtag. Єдине що в цей час відбувалось це музика, яка лунала з динаміків. Іще потішив службовий катер. Мужики на цьому катері ніяк не могли встановити головний буйок. Його постіно перевертав вітер. Чому вони його не закріпили на дні для мене залишилось загадкою.

Пройшло ще 10 хвилин. На сцені почали з'являтись якійсь люди в яскравих костюмах. Почали танцювати. Хто вони такі і шо хотіли сказати було не ясно. Тому що екран і досі показував заставку, а з динаміків все ще лунала чи німецька чи австрійська музика.

Ще через 10 хвилин на сцені з'явились ведучі. Їх показали на екрані. Це були Сергій Притула і Олександр Педан. Вони навіть почали шось говорити. Але на жаль, ввімкнути звук організатори не додумались. Замість ведучих не замовкала музика.

Кілька хвилин повідкривавши роти в мікрофони, ведучі пішли. Знову стало порожньо. Щоправда, на ерані хтось таки додумався показати нарізку найкращих трюків з попередніх заходів. Мужики на катері ловили свій буйок і намагались поставити його на воду. Людей ставало більше. Ті що стояли біля мене раділи шо зайняли класне місце, в тіні і все добре видно. Так і я подумав. Але ця думка швидко змінилась іншою. А шо ж мені тут видно? Тобто, шо тут дивитись?

Пройшло ще 20 хвилин. Сцена-смуга була порожня. Мужики з буйком вже набридли. Нарізка відео з попередніх Флюгтагів пішла по третьому колу. Людей ставало багато.

Зібравши все своє терпіння, я простояв ще 20 хвилин. А розрекламоване дійство, схоже, навіть не думало починатись.

Я все розумію. Ці "літальні апарати" треба привезти, зібрати. На це потрібен час. Хтось не встигає. Все може бути. Але якщо вже власники Ред Була витратили стільки грошей на організацію цього свята, невже не можна було подумати про розважальну програму? Це ж повинно бути шоу, а не просто масове споживання енергетичного напою. Можна ж було запросити якогось Зірку Василя щоб він розігрівав публіку.

Найцікавіше шо я побачив на цьому "святі", було відео падіння в воду фанерних свиней, коней, драконів і більш-менш придатних до польоту планерів. Але це все можна подивитись в інтернеті. Як і відео сьогоднішнього свята.


  • 1
цілком згодна. бо ми прийшли пізніше - розраховуючи, що так і буде. а зіткнулися із двома натовпами - другий уже йшов від.взагалі жалкую, що повелася на пропозицію туди піти! перша половина намагалася протиснутися і хоч щось побачити. надто гучно.
попсово.
не зорганізовано геть.
НМД - або зробити то нормально й цивілізовано, або не робити ніяк.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account